درباره ما

گوهربافت گرچه به تازگی در عرصه مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است و در کارزار رقبای آنلاین خود تازه‌کار محسوب می‌شود، اما ریشه‌ای بسیار قدیمی‌تر و پخته‌تر دارد که توسط نسل‌های مختلفِ مقدم و موخر یک خانواده ریشه‌دار رشد کرده است. مرتضی کلاهدوزان که امروز نامش مترادف گوهربافت است، کسی است که اولین قدم‌های مربوط به آغاز و توسعه این کسب و کار را برداشته است.

اواخر سال ۱۳۶۰ بود که مرتضی کلاهدوزان تنها حسابدارِ چرتکه به‌دست یکی از تجار به نام و شناخته شده آن روزگار اصفهان بودند؛ اما با گذر زمان، کم کم ردپای این خانواده در صنعت نساجی پررنگ‌تر و پررنگ‌تر شد. پسران و نوادگان هر یک به نوبت کسب و کار اولیه را گسترش دادند، به حدی که امروزه در دیگر استان‌های کشور، نام کلاهدوزان با برند گوهربافت برای تجار آشنا بوده و داد و ستد می‌کنند.

مسیر ابتدایی گوهربافت به سمت بازاریابی، توسعه بازار و افزایش کیفیت محصولات بوده، این مسیر همواره به صورت ذاتی و عملی در دستور کار گوهربافت بوده است. اندک اندک تاجران مختلف گوهربافت را به خوش‌اخلاقی و کیفیت محصولات شناخته‌اند، شناختی که تا امروزه تغییری پیدا نکرده است. 

مجموعه گوهربافت، قصد دارد در کنار رسالت اصلی خود که تولید انواع پارچه ساده و طرحدار با کیفیت ممتاز به سراسر کشور است، با بکارگیری از تجربه گرانبهایی که طی چندین نسل به دست آمده و منتقل شده است، از طریق ابزارها و بستر آنلاین اقدام به آموزش و انتقال این تجربیات به علاقه‌مندان و همصنفان خود کند.

گوهربافت با توجه به شناختی که از محصولات موجود در بازار دارد و اعتمادی که طی ۴۰ سال سابقه کسب کرده است پارچه‌های خود را ضمانت می‌کند تا خیال خریدار و تاجر را از حفظ کیفیت کالا مطمئن کرده و در صورت عدم رضایت، به راحتی بتوانند محصول رو عودت دهند.

برتری استفاده از خدمات گوهربافت تنها در تجربه و شرایط خرید نیست. گوهربافت با همکاری‌های گسترده‌ای که در طی سالیان مختلف با دیگر برندهای بزرگ این صنعت داشته است به آسودگی می‌تواند نیازهای هر کسب و کار و یا سازمانی را پاسخ دهد. تمام تلاش مجموعه گوهربافت در زمینه بهبود هر چه بیشتر کیفیت و خدمات است تا خرید مشتریان سریع‌تر و راحت‌تر انجام شود.

goharbaft logo

پشتیبانی گوهربافت

پاسخگویی تلفنی از ۹ تا ۱۹